O mnie

Wspieram, doradzam, motywuję - jestem doświadczonym przedsiębiorcą, managerem, specjalistą ds. sprzedaży oraz marketingu. Prowadzę agencję kreatywną Hi DESIGN, w której świadczymy kompleksowe usługi wizerunkowe dla biznesu - BTW: skaluj biznes z nami!

przedsiębiorca, mentor, doradca biznesowy

Sebastian Siwy

#1

Doświadczenie

W biznesie liczy się to, czego nie da żadne wykształcenie – czyli PRAKTYKA. Swoją zdobywałem w arcyciekawych, dużych organizacjach, zanim ponownie postawiłem na siebie i wróciłem na własną dzialalność.

#2

Specjalizacja

Sprzedaż i zarządzanie są moim konikiem! Już jako korporacyjny trener biznesu stworzyłem autorski system motywacyjny oraz model coachingowego zarządzania – dziś dzielę się tymi narzędziami B2B.

#3

Po godzinach

Jestem zapalonym tenisistą – od 20 lat gram w tenisa ziemnego. Pasję tą dzielę latem z jazdą na motocyklu – jestem szczęśliwym posiadaczem dużego cruisera z silnikiem typu BOXER. To jest mój work life balance.

Z perspektywy klientów

Rekomendacje:

Poznaj merytoryczne opinie Klientów, z których jestem szczególnie dumnym. Zapewniam Cię, że jeśli szukasz wsparcia w biznesie – właśnie dotarłeś do celu, zapraszamy!

Mieszko
Mieszko
Kwiecień 18, 2024
Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Efekty szybko zauważalne. Ponadto wszystko się odbywa w miłej i przyjaznej atmosferze a przy okazji Sebastian zaraża optymizmem.
Agnieszka Babicka
Agnieszka Babicka
Kwiecień 4, 2024
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam szczególnie zapracowanym:)
Marta Mucha
Marta Mucha
Marzec 25, 2024
Serdecznie polecam! Niesamowicie zaskakujące rozwiązania!!!!
Monika Kapelewska
Monika Kapelewska
Luty 29, 2024
Pełen profesjonalizm, pomoc, wsparcie, zrozumienie i genialne pomysły dla rozwoju biznesu- można chcieć czegoś więcej? Polecam!!
Elžbieta Palkevič
Elžbieta Palkevič
Grudzień 7, 2023
My recommendations! Sebastian is not just a professional; he's an open-minded expert who excels at his job.
Patrycja Grochowska
Patrycja Grochowska
Grudzień 5, 2023
Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
A
A
Listopad 29, 2023
Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
Katarzyna Kołbuś
Katarzyna Kołbuś
Październik 27, 2023
Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Роман Горайський
Роман Горайський
Październik 16, 2023
Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.

uchwycone w kadrze

W.L.B.

WORK

LIFE

BALANCE

Podsumowanie

Zatem…

…jesteś już gotowy do działania?

Nie obawiaj się prosić o pomoc – to nie jest słabość – daj sobie szansę na profesjonalne wsparcie, a unikniesz kosztownych błędów „Januszy biznesu”.